Jesteś tutaj: Strona główna-> O firmie

O firmie

Witamy na naszej stronie Słońce Travel Biuro Podróży. Mamy nadzieję ,że dokonanie rezerwacji z nami będzie przyjemnością. Wiedząc, że oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Jesteśmy dumni z naszego serwisu obsługi klienta oraz oferowanych ofert, ponieważ są one najlepsze dostępne na rynku w chwili dokonywania rezerwacji. Po prostu podaj nam Twój wybór miejsca docelowego, podaj nazwę hotelu , apartamentu, willi a my udostępnimy Ci najlepsze ceny, które pasują dla Ciebie i Twojej rodziny.
 
Nasza specjalność to Wyspy Kanaryjskie. Mając tutaj siedzibę możemy nie tylko udostępnić najlepsze zakwaterowanie ale również dostęp i informację do wszystkich atrakcji. Wczasy na Wyspach Kanaryjskich, są idealnym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Z 365 dni w roku 345 jest słoneczne. Najlepszy klimat na świecie o średniej rocznej temperaturze 21 stopni C 19-30.Nigdy nie jest za zimno ani za gorąco.
 
Odpręż się, skorzystaj z pogody i przyrody do naładowania bateryjek.
 
Znajdziesz tu relaksujące plaże oraz niesamowite widoki z pejzażami: spektakularne wulkany, gęste lasy, żyzne doliny, zapierające dech w piersiach górskie urwiska i szlaki, przeźroczyste wody pełne życia, plantacje bananów oraz przepiękne palmy.
 

Morze, Słońce, Wiatr: uprawiaj przez cały rok Twój ulubiony sport wodny:

  • windsurfing,
  • nurkowanie,
  • kitesurfing,
  • narty wodne,
  • jet ski
  • i wiele innych.
Mariny i porty jachtowe zapewniają wyprawy na wycieczki i morskie wędkowanie. Ponad 20 pól golfowych: zagraj między wydmami lub nad brzegiem morza. Wspaniały ogród zoologiczny http://www.loroparque.com/ zobaczysz tam pokaz delfinów, lwów morskich, papug, oraz wiele egzotycznych zwierząt. Park wodny Siam park http://www.siampark.net/ European Star Award 2012 ( Best Water Park).
 
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!