Jesteś tutaj: Strona główna-> Regulamin

Regulamin

Warunki i regulamin  korzystania z tej strony.
Nasza strona umożliwia przeglądanie propozycji usług hotelarskich,  imprez turystycznych, jak również zakupu biletów lotniczych i innych.
Następujące zasady i warunki stosuje się do ogólnego korzystania z tej strony, Niezależnie od terminów i warunków indywidualnych podmiotów  sprzedaży za pośrednictwem tej strony internetowej:

 1. Warunki i zasady sprzedaży podmiotów za pośrednictwem tej strony internetowej.
  Zasady i warunki regulujące sprzedaż podmiotów na tej stronie będą miały zastosowanie do poszczególnych podmiotów zakupionych w oparciu o organizatorów tych elementów. Niektóre terminy i warunki nie będą dotyczyć wszystkich podmiotów zakupionych. Przez sfinalizowanie transakcji za pośrednictwem tej strony zgadzasz się przestrzegać tych warunków i wszelkich obowiązujących  zasad i przepisów.
 2. Warunki i zasady sprzedaży elementów są warunkami,które będą dotyczyć poszczególnych elementów lub grup elementów w transakcji na podstawie dostawcy tych elementów. Organizator każdego elementu lub grupy elementów będzie wyraźnie widoczny w czasie rezerwacji i potwierdzenia dokumentów zakupu. Prosimy o przeczytanie tych dokumentów i zapoznanie się z  poszczególnymi zasadami i warunkami  niniejszych ogólnych warunków. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, jeśli potrzebujesz więcej informacji (info@sloncetravel.com.pl).
 3. Zasady i warunki korzystania z witryny sieci Web. Następujące  warunki mają zastosowanie do dostępu i korzystania z tej strony internetowej . Przez uzyskanie dostępu do  korzystania z tej strony, użytkownik zgadza się przestrzegać niniejsze warunki . Warunki i wszystkie zastosowane prawa,są zgodne z przepisami i regulacjami. Ta strona jest własnością  Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center, firmę zarejestrowaną na Teneryfie, siedziba - Avenida De Los Vientos,  Residencial Franzac 35, lokal A-4, 38670 Adeje, Teneryfa Hiszpania. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszych warunków, poprzez zamieszczenie nowej wersji na stronie internetowej, prosimy więc  sprawdzić tę stronę regularnie.

Komercyjna część witryny .

 • Informacje i materiały na stronie są dostarczane do osobistego użytku klientów lub potencjalnych klientów Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center i oraz firm i organizatorów, zapoznaj się z informacjami imprez oraz promocji  do zakupu podmiotów. Klienci są upoważnieni do odwiedzenia, ogladania i przechowywania kopii stron  dla ich własnego użytku osobistego.
 • Komercyjne korzystanie z witryny przez użycie  informacji, w jakikolwiek sposób jest surowo zabronione.
 • Ponad to osobą prywatnym i komercyjnym odwiedzających tę stronę nie wolno:
 • Kopiować, pobierać, publikować lub rozpowszechniać żadnych informacji w jakimkolwiek celu, które nie są dozwolone w niniejszych warunkach
 • modyfikowania informacji
 • używać informacji do publicznej prezentacji, sprzedaży lub wynajmu
 • przenoszenia, usuwania, modyfikacji lub zmian wszelkich praw autorskich, znaku towarowego lub innych zastrzeżonych podmiotów, 
 • przenoszenie, podpinanie  witryny na inne strony, inne niż  jego strona domowa (z wyłączeniem że jest oficjalnie związany z nami).
 • korzystać z witryny lub połączyć ją do innych stron internetowych do sprzedaży lub sprzedaży pośredniej podmiotów (z wyłączeniem, że oficjalnie jest związany z nami).

Informacje umieszczone na stronie przez klientów, linki i reklamy:

 • Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center nie jest odpowiedzialny za informacje nakładane przez klientów lub inne strony trzecie do witryny, informacje te pozostają odpowiedzialnością dla osób  ich dostarczających.

Linki i wyszukiwania

 • Od czasu do czasu mogą być podane  linki do innych stron internetowych. Te miejsca nie są kontrolowane przez Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center nie jest odpowiedzialny za dokładność, kompletność, legalność i innych wszelkich aspektów na tych stronach i ich treści na nich.

Polityka prywatności
Następujące zasady będą wykorzystywane przy przetważaniu  wszelkich informacji, które podasz  nam  za pośrednictwem tej strony internetowej ;

 • W momencie wykonywania rezerwacji na naszej stronie  poprosimy Cię o Twoje nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne. Co pozwala nam wykupić na Twoje żądanie biletu, monitorowania rezerwacji oraz skontaktować się z Tobą odnośnie rezerwacji;
 • Wszytskie dane osobowe udostępnione  przez Państwa w trakcie procedury rezerwacyjnej lub wypełnienia  dostępnych na naszej stronie formularzy będą przetwarzane przez Slonce Marketing and Merchandising Coordination Center S.L.  zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ( ustawa z dnia  29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych-DZ.U. Nr 133. z późn.zm)
 • Wypełnienie formularza oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych w celach związanych z obsługą klienta oraz w celach marketingowych.
 • Udostępnienie danych jest dobrowolne.
 • W każdej chwili macie państwo prawo wglądu do swoich danych, oraz ich korektowania ,a także usunięcia z naszych baz danych.

Warunki zawierania i rozwiązywania umów.

 1. Warunki zawierania i rozwiązywania umów wynikają, ze stosowanych warunków, regulaminów lub wzorów umów wydanych i wymaganych przez ich organizatorów.
 2. Korzystanie z serwisu
  • Korzystanie z serwisu jest na własne ryzyko. Podczas gdy Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center uważa, że strona jest całkowicie bezpieczna, Slonce marketing and Merchandising Coordination Center nie może zagwarantować, że wszelkie dane osobowe pozostaną prywatne, ani że strona (lub inne witryny, do której może być podłączona) jest wolna od wirusów lub podobnych spraw, które mogą uszkodzić witryny sieci web, komputera lub systemów. Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center wyklucza w maksymalnym zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo odpowiedzialność za jakiekolwiek straty, wydatki lub szkody (w tym,  odszkodowania za utratę zysków, przerwy w działalności, utratę dochodów, dodatkowych lub innych strat w ekonomicznych) wynikające z korzystania lub niemożności korzystania z witryny lub informacji.
 3. Zrzeczenie się odpowiedzialności i regulujące prawa
  • Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center nie jest odpowiedzialny za wszelkie działania lub zaniechania wszelkich klientów, innych użytkowników witryny, reklamodawców lub innych stron trzecich, związanych z witryną, ani wydarzeń, usług lub produktów  Organizatorów, miejscami, promotor, producent lub innych stron trzecich związanych z  produktem, który jest sprzedawany na stronie.
  • Strona jest obsługiwana przez Slonce Marketing i Merchandising Coordination Center z siedzibą na Teneryfie. Slonce Marketing and Merchandising Coordination Center S.L. nie reprezentuje ani nie gwarantuje, że informacje są właściwe lub dostępne do użytku w innych jurysdykcjach i dostęp do informacji z innych krajów, że jego treść jest legalna. Ta strona może używana tylko do celów zgodnych z prawem i zgodnie z niniejszymi warunkami.

Konkursy

 1. Regulamin
  • Aby wziąść udział w konkursie uczestnik konkursu będzie poproszony o wypełnienie dodatkowego formularza rejestracyjnego.
  • Musisz mieć ukończone 18 lat.
  • Fantastyczne wczasy obejmują przelot plus tygodniowe zakwaterowanie dla dwóch osób.
  • Czas trwania konkursu trzy miesiące.
  • Zwycięzca zostanie wybrany  losowo i powiadomiony przez e-mail adres.